SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha 1000 cc
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '15
Lloji :
Yamaha XV950
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1000.00
Viti :
1986
ID e produktit :
99639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet yamaha 1000 cc ne gjendje shum te mir , me regjistrim.
Informata rreth publikuesit
Edonis
Burim
049776800
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »