SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skoda Oktavia
Çmimi :
€11,600.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '15
Lloji :
Skoda Octavia
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
75,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
99648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shkoda Oktavia Diesel 1.9
e kompletuar per nje familje

Kilometrazha e Garantuar -
75 650km

Çmimi i diskutueshem..
Informata rreth publikuesit
Amer
Fushë Kosovë
049 161 006
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »