SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2 1.6
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
Ekstra :
CD Player, Spoiler
ID e produktit :
99671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 2 1.6 benzine. viti 1987
Ne gjendje te rregullt teknike.
Posedon regjistrim deri ne tetor 2016.
Goma dhe fellne R15.
Ngjyre e kombinuar ekstra. etj etj.
Informata rreth publikuesit
ersad
Therandë
049367640
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »