SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 3.0d , 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '15
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
99674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X5 3.0d

Panaram
Navigacion
Senzor parkingu
Lekur
goma te reja etj.


Mundsi ndrrimi
044588123
Informata rreth publikuesit
Isa
Skënderaj
044588123
Skënderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »