SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 2 TDI CHIP 130 PS
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1986
Ekstra :
ABS, Radio, Airbags, Gjurmues
ID e produktit :
99695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 2 1.9 TDI CHIP ABS 130 PS
Informata rreth publikuesit
Lavdat
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »