SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Njësi traktor Volvo FH 12,440 low deck.
Çmimi :
€9,475.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:43
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,247,000
Viti :
2006
Ekstra :
Spoiler
ID e produktit :
99700
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Njësi traktor Volvo FH 12,440.

motor
Volvo
Fuqia 440 hp (323,41 kW)
Karburanti Diesel
EURO III
gearboxes
Lloji i makinës
akset
Numri i akseve 2
Drive 4x2
boshtin e përparmë
Madhësia e Tyre 315/60 R22,5
bosht pasme
Tyre madhësi 295/60 R22.5
frena
frenave motor
kabinë
Lloji Globetrotter XXL
Sleeper 2
ngrohës
Air conditioning
frigorifer
El. dritaret
El. pasqyra
sunroof
spoilers
Sun ballik
kusht
në gjendje të mirë.
Ne jemi një kompani me polonisht. Çmimi në Euro.
E re e mbreh instalime elektrike motor,

injeksione të reja !!!
Informata rreth publikuesit
Firma Wanicki
Prishtinë
+48 603490084
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »