SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 RS6-Line 3.0 Quattro Solar
Çmimi :
€10,800.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '15
Lloji :
Audi RS6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
232
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
99707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6 RS6-Line 3.0 Quattro Solar


Motori: 3.0 TDI 165kw QUATTRO (4x4); 232.000 km te garantuara

Automatik Tiptronik Sport + F1 (ndrim shpejtsive ne timon)

Timon multifunksional S-Line me 3 ndamje + pozicionim elektronik dhe memorizim ne pozocionin e fundit;

Navigacion Color + TV + Bluetooth + Telefon te integruar + shanzher 6 CD;

Xenon dhe BiXenon robot me llup + sistemin per larje te farave gjat ngasjes + Shtopat lled;

Klimatronik 2 zonale para dhe mbrapa;

Shiber me Solar - (sistemi i klimes se vetures furnizohet me energji djellore nga solari dhe freskon-ftof ajrin ne kabin gjat kohes sa qendron e vetura fikur ne parking deri ne +40*C);

Webasto fabrikisht (nga shtepia leshohet te nxehet kabina + motori + shkrihen xhamat deri ne -25*C pa u ndez motori);

Ulset S-Line me logo fabrikisht, me nxemje + me dirigjim elektronik per levizje 8 drejtime + lekur kombinim me antillop;

Senzora Parkimi + Kamer prapa;

Senzora fshisave, dritave, pasqyreve (eresim automatik);

Pasqyret me nxemje dhe palohen;

Xhamat me manovrim elektronik + hapen dhe mbyllen me dirigjus qelsit;

Alarm me pejxher (ekstra i montum, te lajmron me vibrim ne xhep deri ne 1Km largesi nese dikush prek veturen);

4 guma shuum te mira Dunlop m+s;

Vetura eshte e importuar nga Gjermania;

RKS deri ne muajin e 10.2015


Tel: 044552989
Informata rreth publikuesit
Hajdin
Pristina
044552989
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »