SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '15
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
104
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
ID e produktit :
99712
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet peugeot 206 1.4 benzin rks, viti 2005 te kaluara 104 km te garantuara me liber te servisit. Hargjimet 5l 100km ne gjendje shum te mir e rujtun si mrena dhe jasht. Klim airbag abs centrall finksionale.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Peugeot
Ferizaj
044-172-251
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »