SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes ford fijesta 1.4dci automatik 2004
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '15
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
99717
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ford fjesta 1.4 dci me marsh automatik-tiptronik e vitit 2004 e sapo ardhur nga zvicrra . vetura eshte pa dogan me tabela te zvicrres. vetura eshte ne gjenjd eteknike dhe optike shum te mire. vetura ka klim, servo timon . abs. vetura eshte me rrip dhamzor te ndrruar me gurtnr tr reja dhe, ne vetur nuk ka nevoj te investohet as nje cent vetura ka librat e servisit.. kontakti 044373467
Informata rreth publikuesit
Motel, Villa- Restaurant
Drenas
+37744373467
kroni mbretit [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »