SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Stilo
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '15
Lloji :
Fiat Stilo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
99724
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat Stilo 1.9 JTD 2005 ne gjendje shum te mir pres bleres serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatjon
Pejë
38649451439
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »