SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
eskavator
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '15
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
125,716
Motori (kubik) :
36565.00
Viti :
1997
ID e produktit :
99725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet per arsye mos perdorimi nr telefoni+355695730107 pronari iliri me falni kilometrazhin dhe kubikt nuk i di
Informata rreth publikuesit
Bleoni
Krumë
Krumë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »