SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw passat 1.9 tdi
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
224,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
99740
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw passat 1.9 tdi me njo te kuqe 131 ps 2002 Ka esp tempomat karrikat me nxemje klimatronik Ka te ndrruar kaishin rebrasnjo edhe ulen filter e ajrit Rregjistrim ka deri ne maj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mehdi
Vushtrri
044538197
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »