SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Espace 2.2 d- 2005- pa dogane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '15
Lloji :
Renault Espace
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
ID e produktit :
99755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Espace- Pa dogane

Viti: 2005
Motori: 2.2 diesel - Automatik
Full extra

Veture shume e ruajtur dhe adekuate per familjar.

Tel: +377 44 747 510 (viber)
Informata rreth publikuesit
pg
Skënderaj
+37744747510
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »