SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4 tdi-i kuqe (110)ps
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,500
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
99768
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf.tdi. Regjistrim.deri prill2016. Per.ma.shum.lajm.ne tel.pres bleres serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Toli
Zürich, Switzerland
+37744515323
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »