SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL VEKTRA B 1.8
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '15
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,611
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
2000
ID e produktit :
99769
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes opel vektra b 1.8 benzin ne gjendje shum te mir osht ardh prej zvicre po osht rks regjistrim 8 muj servisat te kryer komplet me liber servisi klim central fellne goma mira 2 qelsaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
flmauri
Fushë Kosovë
044184996
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »