SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET FIAT BRAVO 1.9 TDS (dizel)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '15
Lloji :
Fiat Bravo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
99770
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fiat bravo 1.9 Tds (soft) dizel i ka hargjimet ma te vogla se JTD
Ngjyra e bardh fellne, xhamat e color te gjith shum i bukur ne gjendje shum te mir
Klim,abs,air bag,xhamat me rrym Cmimi i volitshem per shkak se kam tjeter 045 222 632
Informata rreth publikuesit
Jetullahu
045 222 632 mund dhe ne viber
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »