SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen Berlingo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '16
Lloji :
Citroen Berlingo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Hidraulik, Radio, Airbags, Cruise Control
ID e produktit :
99775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura Per (pun) Citroen Berlingo

Vetura e Sapoardhur Nga Gjermanija Ne Gjendje Shum Te Mir Teknike Km Te Garantuara 196000.

Posedon: AIR BAG ABS HIDRAOLIK DY ULSE TRI DYER RADIO CD RADIO ESP SRS.

Vetura e sapodoganuar dhe regjistruar.

Per info ma te hollsishme kontaktoni ne;

049 448 494

numrin: +386 49 448 494 (viber)
Informata rreth publikuesit
Shkodran
Ferizaj
+38649448494
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »