SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet lancia 1.1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '15
Lloji :
Lancia Ypsilon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
14,000
Motori (kubik) :
1.10
Viti :
2000
ID e produktit :
99790
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen lancia viti i prodhimit 2000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lirim
049-485-090
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »