SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel astra
Çmimi :
€4,777.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
99793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel astra caravan 1.9 cdti Ti me te kuqe vetur e sapo ardhu nga zvicra tash me dogan e targa rks gomat e reja m+s

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Art Çerçeve
Kosovo
+37744191418
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »