SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vespa 125 gt
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '16
ID e produktit :
99794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vespa ne gjendje shum perfekte Vit 2007

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qamil
Prishtinë
044 49 49 49 edhe viber mundesh
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »