SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 2.5 tdi
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '15
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2001
ID e produktit :
99797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi a6 2.5 TDI Dizel Viti prodhimit 2001 Automatik Tip TronikNe gjendje Jashtzakonisht te mir -Interierin Lekur -Klimatronik 2 Zonale -Ulset lekur dhe me levizje Elektrike dhe me Ajer -Komanda ne Timon -Fellnet Origjinal te AUDI 16Col me goma te dimrit- Regjistrim 10 muaj Ndrim dhe me vetura tjera viber: 044924102

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arber
Gjakovë
045316748
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »