SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes motorrin.
Çmimi :
€370.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
Lloji :
Yamaha Aerox R
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
2,000
Motori (kubik) :
5.00
Viti :
2014
ID e produktit :
99801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motorr skuter 50 c. Vetem. 2000. Te kalume. Osht i rujtun dhe pak i perdorur.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ali
Prishtinë
044181617
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »