SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 Karavan
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
99802
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 Karavan, 2004, 1.9 Diesel per here te pare i regjistruar ne KS i ardhur nga Zvicra.

Eshte ne gjendje shume te regullte, nuk eshte pi duhan asnjehere mbrenda, eshte automjete personal dhe edhe ne gjendje shume te regullte. 180-190.000Km te kaluara.
Informata rreth publikuesit
albanhasani
Prishtinë
044393675
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »