SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET C-CLAS 220
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2003
ID e produktit :
99809
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES C-CLAS 220 VITI 2003 ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA kamio manuale.
Informata rreth publikuesit
Agustin
Lezha, Lezhë, Albania
00355685500099
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »