SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 2.5 viti 2003
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '15
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
99821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Audi A4, kubikazha 2,5, viti i prodhimit 2003. I regjistruar RKS. Vetura eshte ne gjendje te rregullt.Nderruesi: manualVetura ka 5 uleseDieselFellneXhamat: elektronikTV/DVDPronari: ShqiptarNumri kontaktues: 044 123 308Cmimi: 2,900 €

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ismet
Prishtinë
044123308
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »