SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi A3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '15
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
ID e produktit :
99823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi A3 turbo benzin V5 motorr 1,8 me klim gjamat elektronik manuel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faim
Prizren
37745305056
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »