SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ford ka
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '15
Lloji :
Ford Ka
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1998
ID e produktit :
99834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ford ka viti prodhimit 1998 regjistrim 1 vit regjistrin vetura so hipotek gjendja vetures shum e mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Halim
045587124
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »