SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 3 Karavan
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Alarm, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
99836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 3 karavan ne gjendje shume te mire teknike dhe optike. 1.9 diesel TD(I TE KUQE), punon si eshte me se miri. Shpenzime shume te vogla 4.5 - 5.0 liter per 100km. Pa asnje defekt.KLIM
NUK ESHTE URGJENT // shkruani
049226495 VIBER WHATS UPP
Informata rreth publikuesit
Vetura
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »