SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320 i
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '15
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
237,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1992
ID e produktit :
99848
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw ngjendje teper te mir regjistrim 1 vit hipotek nuk eshte tel.045 413 418 ose vibere +37745 625 858

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Merimon
045 413 418
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »