SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Skoda Fabia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '15
Lloji :
Skoda Fabia
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
99853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Shkoda Fabia 1.9 tdi(di te kuqe) Diesel ne gjendje te rregullt.
Cmimi me marreveshje.
Numri kontaktues:
044 694 607
Informata rreth publikuesit
Arsim
Drenas
044 694 607
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »