SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Touareg 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Touareg
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2007
ID e produktit :
99870
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Touareg 2007 "king kong" full option , kondicioner ne te 4 zonat para dhe mrapa , ulje ngritje me buton te amortizimit +355697806999
Pres bleres serioz makina eshte me targa shqipetare .
Informata rreth publikuesit
Flori
Amsterdam, Netherlands
+355697806999
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »