SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET VW GOLF 4 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2001
ID e produktit :
99889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW GOLF 4 TDI

5 SHPEJTSI

TDI

KLIMA

VITI 2001

KENI MUNDSI MEJU QET VETUREN E JUAJ SI JU E PARASHIKONI ME BLE.
PRUJM AUTOMJET SI MAS POROSISE JUAJ

I PA DOGANUAR I ARDHUM PREJ AUSTRIJE

NR KONTAKTUES
00436765308277
VIBER / WHATTS APP
Informata rreth publikuesit
Besmir
Pejë
00436765308277
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »