SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet touran
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '15
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
99892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet touran me tabela zvicer eshte shume e Mire 2000 kubik me 6 shpetji 208 Mimi kilemetra viti 2004

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arben
Rahovec
049268949
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »