SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet renault -scenic
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '15
Lloji :
Renault Scenic
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
ID e produktit :
99902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet renault -scenic viti 2000 , 2.0 benzin ,automatik,klim,likur,xhama elektronic,pa asnje defect, i qregjistrum , i doganuar,gomat e veres dhe te dimrit me fellne .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leotrim
044 467 779
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »