SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat 3C -RKS-2006-10 Muaj Regjistrim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
164,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
99919
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passat 3C Ne Gjendje Shume Te Mir.
-RKS
-10 Muaj Regjistrim
-Klim.....Tronik
-Naft.
Per Me Shume Na Kontaktoni Ne Viber +37744324287
Informata rreth publikuesit
Festim
Ferizaj
044324287
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »