SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nisan terrano
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '15
Lloji :
Nissan Terrano
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
147,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
ID e produktit :
99921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nisan terran viti 2003 ne gjendje te tregullt teknike

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkodran
Peja
044765965
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »