SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
citroen c3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '15
Lloji :
Citroen C3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
99939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet citroen c3

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leonora
Lipjan
045293093, 049293093
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »