SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot boxer
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '15
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
99941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pezho boxer viti 2000 i regjistrum ka regjistrim deri mujn e 5. 2016 Motorri 1.9 dizell manualNdrrim i mundshum me naj kamionet ose naj kerr 044 668 799 ( viber) ose 044 189 986

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sharra Company
Vranidoll
+377 (0) 44 189 986
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »