SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet polo 1.4 benz
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '15
Lloji :
VW POLO
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
ID e produktit :
99946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
e shes polon 1 .4 benz ne gjendje shum te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dreni
Embrach, Switzerland
049864226
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »