SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Focus 2.0 TDCI 2005
Çmimi :
€3,999.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '15
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
168,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
99948
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford Focus 2.0 TDCI 2005

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sadro
Prishtinë
044101001
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »