SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '15
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
142,046
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2002
ID e produktit :
99949
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel corsa 1.0-c-2002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Prizren
044898193
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »