SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Combo 2000 1.7 Dizel
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '15
Lloji :
Opel Combo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2000
ID e produktit :
99956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura opel combo ne gjendje perfekte me te gjitha serviset e kryera . Regjistrim ka deri ne Maj 2016. Shpenzimet shum te vogla Qimimi i diskutueshem Postuar nëpërmjet celularit. 049373720
Informata rreth publikuesit
Artan
049373720
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »