SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet GOLF II
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1595.00
Viti :
1986
ID e produktit :
99963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 2 1.6 benzin ne gjendje shume te mire siq shihet ne foto eshte e servisuar ne trapa frena brava etj vetura ka keto karakteristika : enterier shum te rujtun dhe te paster goma te mira fshisa te reja branik te sapo nderruar origjinal te gjitha paisjet i funksionojne vetura ka regjistrim edhe 8 muaj nuk eshte hipotek .. Per info nr tel : 044 178 273 ose mund te kontaktoni edhe ne viber +38649178278 . Pres bleres serioz .
Informata rreth publikuesit
Labinot
Gjilan
+38649178278
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »