SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes E300 - 2009
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2009
ID e produktit :
99971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes E300- 3.0 BLUETEC -211poes pa Dogan i posa ardhur nga Gjermanija ësht ne gjendje perfekte mund te me kontaktoni ne numrin +38649621451

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Pejë
049621451
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »