SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
sharan 1.9 tdi
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '15
Lloji :
VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
99981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sharan viti 2005 ne gjendje te rregullt ulset me ngrohje klim 049 652 557Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkodran
Prizren
049652557
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »