SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 207 1.4 hdi
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '17
Lloji :
Peugeot 207
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
162,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2007
ID e produktit :
99992
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 1.4 hdi Viti 2007
Ne gjendje të Mir mrena dhe jasht po ashtu dhe në gjendje të mir mekanike 2 Goma te reja
Kaishin dhembzor plus pompen e ujit te ndrrume me daten 04/07/2016
Ulen plus filteri te ndrrume me daten 04:07/2016
Per me Shum informata mund të kontaktoni në 044 121174
Mund ta vizitoni në Ferizaj

Me 1 vjet reghistrim i sa po doganuar
Qmimi 4500€
Informata rreth publikuesit
Burimr1@facebook.com
Ferizaj
044121174
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »