SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Suzuki 650 cc
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '15
Lloji :
Suzuki
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
99998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Motorrin Suzuki 650 kubik benzin 24000 mij km tkalune Viti prodhimit 1992 me dogan te paguar.
tel:044217435
Informata rreth publikuesit
Ali
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »