SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toka ne shitje
Çmimi :
€28,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '15
ID e produktit :
100020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 4 ari toke ne Hajvali afer marigona rezidenc dhe brilliant restorant. 250 m nga rruga kryesore te 4 villat. 7,000 € Ari. Tel: 049 589 566

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
049205053
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »