SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 10 Ari ne Bernice
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '16
ID e produktit :
10011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka gjendet ne Bernice, ne vendin me atraktiv te kesaj ane, eshte e rrethuar dhe kap siperfaqen prej 10 ari. Cmimi eshte 5,500 euro per ari dhe eshte i diskutueshem. ...
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »