SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 65m2 te "4 Llullat"
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:42
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
100115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 65m2 te "4 Llullat", banesa eshte ne katin e trete, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, ballkon. Ben nderrim edhe me ndonje banese me te vogel. Cmimi eshte 68.000 euro. Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »